Treinverkeer tussen Tilburg, Boxtel en Eindhoven hervat na urenlange problemen

De hulpdiensten zijn massaal aanwezig bij de overweg in Oisterwijk. (foto: Omroep Brabant)

De treinen tussen Tilburg en Boxtel rijden weer na een aanrijding woensdagmiddag. Ook de latere wisselstoring tussen Boxtel en Eindhoven is opgelost.

De problemen op het spoor begonnen rond 13:00 uur door een aanrijding op het spoor bij de overweg van de Tilburgseweg naar de Heukelomseweg. Door het ongeluk was er tot 17:00 uur geen treinverkeer mogelijk op dit traject.

Bussen
De NS zette stopbussen in die naar Tilburg-Universiteit, Tilburg-Reeshof, Oisterwijk en Boxtel rijden. Reizigers die naar Eindhoven of verder moesten, werd geadviseerd om te reizen via ‘s-Hertogenbosch.

Wisselstoring
Alleen de problemen werden even voor half vier nog groter. Een wisselstoring zorgde ervoor dat er tussen Boxtel en Eindhoven geen sprinters reden. De extra reistijd bedroeg volgens de NS een uur.

Collin Beijk